Pomożemy Ci zadbać o to, aby niczego nie zabrakło Twojemu pupilowi. Proponujemy naszym Klientom wybór akcesoriów dla psów i kotów, które z pewnością ułatwią życie zarówno zwierzakom jak i ich właścicielom.

Po pierwsze – zabawa! Oferujemy szeroki wybór zabawek i gryzaków, którymi zajmie się Twój ulubieniec. Posiadamy wersje w typowych kształtach jak np. piłeczki, a także bardziej urozmaicone jak choćby buty, hantle czy opony. Zarówno psy jak i koty będą miały w czym u nas wybierać! Polecamy również muchy, aby również zwierzęta mogły zadać szyku podczas rodzinnych spotkań.

Po drugie – higiena i codzienne rytuały. Nasz asortyment zawiera miski na karmę dla psów i kotów. Oprócz zwykłych naczyń oferujemy również takie, które zostały zaprojektowane dla zwierząt o dodatkowych potrzebach. Ich powierzchnia jest dodatkowo pofałdowana w taki sposób, aby pies lub kot jadł trochę wolniej, niż ma to w zwyczaju. Pomagamy naszym Klientom dbać także o pazury swoich pupili (właściciele kotów szczególnie wiedzą, jakie to ważne!) – znajdziesz u nas zarówno standardowe cążki do skracania pazurów jak również elektryczny pilnik przeznaczony dla psów i kotów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl